• poniedziałek, Październik 29th, 2012

Zakup samochodu to w dzisiejszych czasach praktycznie żaden problem. Samochód który zarabia Własne „cztery koła” można mieć już za kilkaset złotych, jednak problemy pojawiają wówczas, gdy pojawiają się koszty ubezpieczenia, tankowania, serwisów i ewentualnych napraw. Nabycie nowego i całkowicie sprawnego samochodu nie zmniejsza kosztów jego ubezpieczenia czy kosztów paliwa, chociaż na takim aucie można zarobić. W jaki sposób?

Posiadając luksusowy samochód w typie limuzyny można wynajmować go np. na śluby. Wiele młodych par nie posiada własnego samochodu, którym mogłyby pojechać na ceremonię. W sezonie trwającym od maja, aż do września można w ten sposób zarobić całkiem sporo. Jeżeli osobiście będziemy świadczyć usługi jako kierowca dla młodej pary, można zarobić jeszcze więcej niż na samym wynajmie pojazdu.

W dużych miastach wiele firm poszukuje kurierów i dostawców pizzy z własnym samochodem. Samochód który zarabia Trudno mówić tu o dużych zarobkach, jednak wystarczy ekonomiczny pojazd i przy odrobinie szczęścia można w ten sposób zarobić równowartość przeciętnego, miesięcznego wynagrodzenia. Coraz popularniejsze są także tzw. dostawy zakupów do domu. Można samodzielnie poszukać odpowiedniego klienta lub skorzystać z pomocy jednej z firm, które zajmują się tego typu usługami.

Dojeżdżając do pracy samochodem warto zastanowić się nad wspólną podróżą ze współpracownikami. Oczywiście w ten sposób nie zarobimy, jednak koszty paliwa zostaną rozdzielone na liczbę pasażerów, Samochód który zarabia co zmniejsza nasze prywatne wydatki na ten cel.

 

 

 

Kategoria: Finanse osobiste
Zostaw komentarz