• sobota, Grudzień 29th, 2012

W ofertach banków zawartych jest szeroki wachlarz produktów finansowych, w tym również różnych możliwości finansowania zakupu nieruchomości, wyposażenia mieszkania, lub po prostu pozyskiwania kapitału na realizację innych marzeń. Pożyczka hipoteczna, gdy brakuje środków Do jednych z podstawowych rozwiązań należy pożyczka hipoteczna, której nie należy mylić z kredytem hipotecznym.

Oferta pożyczki hipotecznej, skierowana jest do każdego właściciela nieruchomości (dom, mieszkanie, grunty, lokal użytkowy itp.), który potrzebuje szybkiego zastrzyku finansowego, na znaczną kwotę. W takiej sytuacji bank gotów jest udzielić oczekiwanego wsparcia, pod warunkiem jednak, że hipoteka posiadanej nieruchomości, będzie stanowiła zabezpieczenie zobowiązania. Cel takiej pożyczki jest całkowicie dowolny, a bank nie sprawdza na co zostały wydane przyznane środki. Pożyczka hipoteczna, gdy brakuje środków Oznacza to, że nawet deklarując remont mieszkania jako główny cel złożenia wniosku, można wszystkie pozyskane w ten sposób środki przeznaczyć na zakup samochodu, wczasy w egzotycznej krainie, lub po prostu zostawić na koncie.

Należy jednak pamiętać, że decydując się na po

życzkę hipoteczną, oddajemy do dyspozycji banku własną nieruchomość. Nadal możemy z niej w pełni korzystać i fizycznie nic się nie zmienia, jednak problemy ze spłatą zobowiązania, bank może „rozwiązać” podejmują decyzję o sprzedaży nieruchomości, na poczet uregulowania zaległości w spłacie kolejnych rat. Pożyczka hipoteczna, gdy brakuje środków Oczywiście zwykle nie jest to decyzja podejmowana z powodu jednego opóźnienia, jednak w dalszym ciągu należy pamiętać o ryzyku utraty własnych dóbr.

 

 

Kategoria: Kredyty
Zostaw komentarz