• poniedziałek, Październik 29th, 2012

Dla każdego kto myśli o swej finansowej bezpiecznej przyszłości, powstał nowoczesny produkt, jakim jest lokata z funduszem inwestycyjnym. Lokata z funduszem, wyższa sztuka oszczędzania To połączenie bezpieczeństwa i szansy na wygenerowanie większych zysków.

Strukturyzowane produkty finansowe, nie stanowią na naszym rynku żadnej nowości. Jednak połączenie trzymiesięcznej lokaty z rocznym oprocentowaniem na poziomie 11 procent, z funduszem inwestycyjnym, to niezwykle kusząca oferta dla klientów indywidualnych. Połowa ulokowanych środków zostaje na lokacie, gdzie pomnażane są przez 11 procentową stopę zysków. Druga część pozwala zwiększyć szansę na wygenerowanie znacznie większych dochodów, dzięki specyfice działania funduszu inwestycyjnego. Lokata z funduszem, wyższa sztuka oszczędzania W ten sposób oszczędzanie nabiera zupełnie innego wymiaru.

Zgodnie z regulaminem banku, który wprowadził na rynek tę specyficzną formę oszczędzania, to klient decyduje o tym, w jaki subfundusz zostaną zainwestowane środki, a także określa on poziom ryzyka i oczekiwanej stopie zwrotu. W chwili, gdy termin lokaty ulegnie wygaśnięciu, można zgromadzone na niej środki przelać na własne konto, lub przenieść na inną lokatę. W tym czasie, środki przeznaczone na fundusz, pracują w dalszym ciągu, by wygenerować jak najwyższy zysk.

Oferty tego typu, zdecydowanie dedykowane są osobom, które lubią poczuć odrobinę ryzyka, a także posiadają większe nadwyżki finansowe. Lokata z funduszem, wyższa sztuka oszczędzania Ważne jest bowiem, aby nie lokować wszystkich swoich oszczędności w produkty, który ryzyko jest nieco większe, niż jesteśmy gotowi przyjąć.

 

 

Zostaw komentarz