• sobota, Październik 29th, 2011

Klient biznesowy to dla banków coraz bardziej atrakcyjna grupa odbiorców produktów finansowych. Konto bankowe dla firm z obsługą księgową Poszczególne instytucje konkurując ze sobą, dostarczają coraz to nowszych i lepszych rozwiązań, które niosą ze sobą cały pakiet korzyści dla firm. Jednym z takich produktów, jest firmowe konto bankowe z pakietem księgowym.

Współczesne konta bankowe, to coś znacznie więcej niż tylko sposób na przetrzymywanie posiadanych środków i dokonywanie płatności. Nowoczesne konta muszą być wielofunkcyjne i dawać ich posiadaczom, cały pakiet dodatkowych korzyści.

Konto bankowe, które daje swobodny dostęp do produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych, to już dość standardowe rozwiązanie. Konto bankowe dla firm z obsługą księgową Banki starając się przyciągnąć nowego klienta, często dają także różnego typu bonus, w formie dodatkowych środków pieniężnych wpłacanych przez bank na konto, w zamian za aktywne korzystanie z karty płatniczej, lepsze warunki uzyskiwania kredytów dla firm, czy chociażby karty kredytowe na znaczne kwoty, wydawane przy zachowaniu minimalnych formalności.

Nowością są konta bankowe, które poza standardową obsługą rachunku, oferują także pakiety księgowe dla mikrofirm. Jest to doskonałe rozwiązanie dla jednoosobowych przedsiębiorstw, które najczęściej samodzielnie prowadzą własną księgowość lub korzystają z zewnętrznych biur rachunkowych. Konto bankowe dla firm z obsługą księgową Wybierając odpowiednie konto dla firmy, można uzyskać bezpłatny roczny lub dwuletni pakiet księgowy, dzięki któremu można mieć pewność, że wszystkie rachunki prowadzone są w prawidłowy sposób.

Kategoria: Finanse firm
Zostaw komentarz